Dostawa:
1. Realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce do 30 kg. zgodnie z obowiązującym cennikiem przesyłek kurierskich, na koszt zamawiającego.

2. Przesyłką kurierską dostępną w momencie zamawiania produktów lub dowolnym kurierem wskazanym przez zamawiającego i na koszt odbiorcy.

 

 Towar dostarczany jest w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia w przypadku wysyłek za pobraniem.

Jeżeli towar jest zamawiany w opcji przelew lub przedpłatą na konto, przesyłka realizowana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.

Zwroty
zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, nie są zniszczone i są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. 
UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! 
Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

 Ponosisz  wyłącznie koszt odesłania tej paczki do nas.
Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze w ciągu 7 dni roboczych otrzymasz przelewem na wskazane konto. Do zwracanego towaru musi być dołączone oświadczenie, że rezygnujesz z zakupu z podaniem imienia, nazwiska i adresu oraz nr konta, na które mamy przesłać pieniądze przelewem.